» » В Баштанке районный дом культуры подвёл итоги работы за 2016

В Баштанке районный дом культуры подвёл итоги работы за 2016

Категория: Баштанский район
8 грудня районний Будинок культури провів нараду директорів сільських будинків культури та завідувачів сільських клубів. У заході взяли участь 26 працівників культури Баштанщини. У ході наради підбивались підсумки роботи клубних закладів району протягом 2016-го та розставлялись акценти щодо планування на 2017 рік.
В Баштанке районный дом культуры подвёл итоги работы за 2016

В.о.директора районного Будинку культури Ольга Крамаренко подякувала учасникам за плідну працю протягом року, а також відмітила кращих.

За результатами рейтингів участі сільських Будинків культури та сільських клубів в обласних і районних культурно-мистецьких заходах та семінарах протягом 2016 року найактивнішими були: Новоєгорівський СБК (дир.Фігура Л.В.), Доброкриничанський СБК (дир.Боднарчук Л.В.), Добренський СК (зав.Гнідий А.П.), Інгульський СБК (дир.Купавченко С.М.).
В Баштанке районный дом культуры подвёл итоги работы за 2016

Учасники наради мали можливість долучитись до майстер-класу з декоративно-ужиткового мистецтва, який продемонструвала керівник дитячої народної студії образотворчого мистецтва «Кольори веселки», народний майстер, член національної спілки майстрів народного мистецтва України Олена Козявко.

Теоретично-практичне заняття з хореографії провела керівник зразкового дитячого танцювального колективу «Славія» Валентина Чоботар разом зі своїми вихованцями.
В Баштанке районный дом культуры подвёл итоги работы за 2016

На завершення зустрічі Ольга Крамаренко побажала учасникам сил, наснаги та творчих здобутків у подальшій роботі: вдосконалювати свій професіоналізм, спланувати нові форми роботи в умовах децентралізації та визначити своє бачення роботи з громадами.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.