» » Работа депутатов на заседании постоянных комиссий Баштанского районного совета

Работа депутатов на заседании постоянных комиссий Баштанского районного совета

Категория: Баштанский район / Общество
13 грудня 2016 року о 10.00 у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Ященка В.В. відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів та з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності.
Работа депутатов на заседании постоянных комиссий Баштанского районного совета

У засіданні взяли участь депутати районної ради: Атаманчук І.П., Рудь Р.В., Якименко О.І., Ященко В.В., Ахмедов М.О., Гасанов К.Г., Совщак В.О., Бенюх М.П., Курило В.П., Присяжний О.А.

Також у роботі комісії взяли участь: голова районної ради Петров А.Л., заступник голови районної ради Єрешко М.М., начальники: фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В., управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Калашнікова Т.О., начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Бєлова О.І., головний спеціаліст сектору кадрової роботи та діловодства організаційного відділу виконавчого апарату Баштанської районної ради Махно Л.І., в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та з питань цивільного захисту райдержадміністрації Чорний А.В.
Работа депутатов на заседании постоянных комиссий Баштанского районного совета

Під час роботи комісії було розглянуто та прийнято рішення з 11 питань порядку денного засідання.

 погоджено всі проекти рішень районної ради:

«Про внесення змін до районного бюджету Баштанського району на 2016 рік»;

«Про районний бюджет Баштанського району на 2017 рік»;

«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді громадянина Лебедя Олександра Сергійовича загальною площею 49,17 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності в межах території Ленінської сільської ради Баштанського району Миколаївської області»;

«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді громадянина Лебедя Олександра Сергійовича загальною площею 40,8 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності в межах території Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаїв-ької області»;«Про внесення змін до районної Програми часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді Баштанського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 листопада 2016 року №3»;

«Про звіт голови Баштанської районної ради про свою діяльність відповідно до повноважень, визначених статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

«Про затвердження Положення про порядок передачі об'єктів права спільної власності територіальних громад міста, сіл Баштанського району»

Також депутати погодили перелік питань, які запропоновано винести на розгляд ХІІІ сесії Баштанської районної ради сьомого скликання та затвердили плани роботи постійних комісій районної ради.

Депутати розглянули питання про надання в оренду дитячого табору «Веселка» для відкриття та функціонування у ньому дитячого оздоровчого табору «Джерело», з якого доповідала Бєлова О.І. Дана пропозиція надійшла від відокремленого підрозділу громадської організації «Криворізька паланка «Січеславське козацтво Запорозького» Джерелівський курінь в м. Миколаїв Миколаївської області. Але, оскільки, по ньому багато чого незрозумілого і передбачається тривалий термін оренди на 49 років, пропозицію депутатами було відхилено. Все таки є надія, що в майбутньому буде краще фінансування, що дасть можливість оздоровлювати у цьому таборі дітей Баштанщини.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.