» » В Баштанке чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС

В Баштанке чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС

Категория: Баштанский район / Общество
В Баштанке чествовали ликвидаторов аварии на Чернобыльской АЭС
14 грудня керівник апарату райдержадміністрації Ніна Літвінова, заступник міського голови Олександр Процак, заступник голови районої ради Микола Єрешко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Якимчук, представники управління соціального захисту населення та районного краєзнавчого музею вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.
«Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.

В умовах, коли проти нас ведеться неоголошена війна, коли на першому плані - збереження незалежності та територіальної цілісності української держави, влада у тісній співпраці з громадськими об’єднаннями, які опікуються постраждалими на Чорнобильській АЕС виробляє оптимальні та збалансовані механізми їх ефективного соціального захисту і підтримки. Особлива увага має бути приділена дітям Чорнобиля та людям із інвалідністю» - зазначила у своїй промові Ніна Анатоліївна Літвінова.

Присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.