» » Работа Баштанских депутатов в совместном заседании постоянных комиссий районного совета

Работа Баштанских депутатов в совместном заседании постоянных комиссий районного совета

Категория: Баштанский район / Общество
Работа Баштанских депутатов в совместном заседании постоянных комиссий районного совета
14 грудня 2016 року о 10.00 у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії Луценко Л.І. за участю депутатів районної ради Шевченко Ю.В., Коновалик Н.Г., Савченка С.А., Щербак В.Г., Ванжула В.І., Тітенко В.В.,Гриценко В.Т., Лисенко О.М. відбулося спільне засідання засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, законності та захисту прав громадян та з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Петров А.Л., заступник голови районної ради Єрешко М.М. , представники райдержадміністрації, районної ради та районної газети «Голос Баштанщини».

Під час роботи комісій було розглянуто та прийнято рішення з 7 сесійних питань порядку денного спільного засідання, у тому числі:

• затверджено:

• плани роботи постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, законності та захисту прав громадян та з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики І півріччя 2017 року;

• районний бюджет Баштанського району на 2017 рік.

• внесено зміни до:

• районного бюджету Баштанського району на 2016 рік із змінами;

• районної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 травня 2011 року №8 та продовжено термін її дії.

Депутати заслухали звіт голови районної ради Петрова А.Л. та рекомендували розглянути і затвердити його на сесії ради. Члени постійних комісій заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді і спорту Баштанської райдержадміністрації щодо надання в оренду районного оздоровчого табору «Веселка» та погодили проект рішення з відповідного питання, доручивши голові постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики Гриценку В.Т. звернутись до сесії районної ради з депутатським запитом щодо розгляду вищезазначеного питання.

Депутати одноголосно погодили перелік питань, які запропоновано винести на розгляд ХІІІ сесії Баштанської районної ради сьомого скликання та запропонували включити до нього питання «Про депутатський запит депутата районної ради Гриценка В.Т. до Баштанської районної ради щодо надання в оренду районного оздоровчого табору «Веселка».скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.