» » В Арбузинке прошла внеочередная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций

В Арбузинке прошла внеочередная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций

Категория: Арбузинский район / Общество
В Арбузинке прошла внеочередная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций
13 грудня 2016 року голова комісії ТЕБ та НС при райдержадміністрації Палій О.В. провів позачергову комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Арбузинській райдержадміністрації у зв’язки з виникнення пожежі в житловому будинку на території смт. Костянтинівка наслідками якої стала загибель людини.

07 грудня 2016 року до пункту зв’язку 25 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області о 14 годині 07 хвилин надійшло повідомлення про пожежу в приватному будинку в смт. Костянтинівка по вулиці Чехмастренка, 74.

Пожежу було ліквідовано о 14 годині 30 хвилин.

Внаслідок пожежі загинув Сочко Ігор Володимирович, 1970 року народження.

Ймовірною причиною пожежі стало необережність під час куріння, внаслідок чого виникла пожежа в житловій кімнаті, орієнтовно загальною площею 15 м.кв.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку перебуває 455 сімей груп ризику (багатодітні сім’ї, одиноко-проживаючі, інваліди, неблагополучні сім’ї, особи похилого віку, особи які повернулися з місць позбавлення волі та умовно засуджені). Постійно проводяться обстеження вищезазначених сімей, під час яких звертається увага, на дотримання правил протипожежної безпеки в цих родинах Велика увага приділяється сім’ям з дітьми, батьки попереджаються про відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків щодо створення належних умов проживання.

Під час проведення соціального інспектування з ними постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань забезпечення пожежної безпеки.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ (1)
Пользователь offline Hanmazfrist 12 апреля 2018 23:53 комментарий публикаций
???? ??? ?????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ???????
???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????).
??????? ?????? ?? ????????? ????? ?????.
????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???.
????? ??? ??? ???? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!!
          1