» » Глава Березанской райгосадминистрации призвал Лиманивцов к налаживанию конструктивного диалога

Глава Березанской райгосадминистрации призвал Лиманивцов к налаживанию конструктивного диалога

Категория: Березанский район / Общество
Глава Березанской райгосадминистрации призвал Лиманивцов к налаживанию конструктивного диалога
На запрошення представників депутатського корпусу та активістів громади у четвер, 01 грудня, голова райдержадміністрації С.І.Танасов здійснив робочий виїзд до Лиманівської сільської ради. Місцеві мешканці звернулися до очільника району з проханням посприяти в усуненні певних непорозумінь, що виникли у ході робочих взаємин між депутатами та головою органу місцевого самоврядування.

Уважно дослухавшись аргументів сторін Сергій Іванович закликав присутніх в подальшому вирішувати будь-які проблемні питання чи ситуації місцевого рівня виключно в рамках конструктивного діалогу, дослухаючись до думки інших та поважаючи один одного.

Він також зауважив, що відповідно чинного законодавства сільський голова не рідше одного разу на рік на засіданні сесії сільської ради звітує перед територіальною громадою про свою роботу, а депутати голосуванням приймають або не приймають його звіт.

Також у ході зустрічі С.І.Танасов обговорив з посадовцями органу місцевого самоврядування питання ремонту автобусної зупинки у Вікторівці, забезпечення освітлення населених пунктів та опалення об’єктів соціальної сфери.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.