» » В годовщину Всеукраинского референдума состоялась встреча главы Березанской райгосадминистрации с общественностью

В годовщину Всеукраинского референдума состоялась встреча главы Березанской райгосадминистрации с общественностью

Категория: Березанский район / Общество
В годовщину Всеукраинского референдума состоялась встреча главы Березанской райгосадминистрации с общественностью
Цього року 1 грудня виповнилось 25 років від дня проведення доленосного для нашої держави та її народу Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України. Першого грудневого дня 1991 року Україна втретє за 350 років своєї звитяжної історії та споконвічної боротьби за свободу здобула самостійність, врешті стала незалежною.

Дуже символічно, що саме цього дня в приміщенні головної адмінбудівлі району відбулася зустріч голови райдержадміністрації С.І.Танасова з активістами районних осередків політичних партій, громадських та профспілкових організацій. З чітким усвідомленням величезного історичного значення проголошення Акту незалежності та проведення Всеукраїнського референдуму, в атмосфері загального піднесення очільник райдержадміністрації перш за все закликав представників громадськості в надскладні для країни часи будь-що зберегти ці надбання, об’єднатися заради майбутнього держави і не дати внутрішнім політичним чварам та зовнішньому агресору зруйнувати те, за що боролися не одне покоління наших предків, за що віддали життя Герої Небесної Сотні, за що сьогодні ллється кров на Сході України.

Надалі до відома присутніх було доведено інформацію щодо освоєння районними закладами охорони здоров’я коштів медичної субвенції з державного бюджету за підсумками 10 місяців 2016 року. Начальник фінансового управління райдержадміністрації І.В. Степанова детально ознайомила учасників зустрічі із показниками освоєння коштів субвенції по статтям видатків окремо по центральній районній лікарні та по центру надання первинної медико-санітарної допомоги. Було зазначено, що станом на 01.11.2016 відсоток освоєння коштів субвенції медичними установами склав: по ЦРЛ - 89,25%, по ЦПМСД - 86,98%.

Про економічну обґрунтованість функціонування територіального центру соціального обслуговування, доцільність його реорганізації доповіла начальник управління соціального захисту населення Л.М.Шека. Вона повідомила, що на утримання територіального центру соціального обслуговування було виділено на 2016 рік 3 млн 069 тис.грн. Управлінням було проведено детальний аналіз діяльності терцентру на предмет виконання його основної мети діяльності щодо наближення соціальних послуг до населення району. За підсумками аналізу, з урахуванням наявних ресурсів і фінансування, надано пропозиції щодо оптимізації чисельності працюючих територіального центру та скоротити з наявних на сьогодні 74 до 49 одиниць. Водночас було зазначено, що з огляду на те, що терцентр є комунальним закладом, всі пропозиції стосовно його реорганізації виноситимуться на розгляд та вирішення сесії районної ради.

Завершилося засідання відеопрезентацією напрацювань громадської організації «ЕКО (Екологія, Культура, Освіта) Березань» в рамках реалізації проекту «Запобігання корупції у курортних районах Миколаївщини шляхом активізації діяльності громадськості».скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.