» » Жителей Березанского района предупредили о наказании за спиленные ёлки

Жителей Березанского района предупредили о наказании за спиленные ёлки

Категория: Березанский район / Общество
Жителей Березанского района предупредили о наказании за спиленные ёлки
Не можна навіть уявити новорічне свято без ялинки. Нині є багатий вибір штучних ялинок, та все ж люди віддають перевагу лісовій красуні. Вже за 10-15 днів до Нового року з’являються міні-ринки по продажу ялинок, та от не всі продавці здійснюють свою діяльність законно. Але першими порушують закон ті, хто займається незаконною вирубкою.

Щоб завадити незаконній порубці дерев, запровадженно маркування ялинок, що зводить до мінімуму незаконну вирубку хвойних насаджень у передноворічний період. Кожна сосна чи ялинка маркується пластиковими бирками зі штрих-кодом. Тож, якщо на базарі, чи десь в іншому місці продажу ви бачите, що електронний чип відсутній, то це означає, що вона незаконно зрубана. По штрих – коду, будь – якому покупцеві можна дізнатися про те, де ця ялинка виросла, у якому лісгоспі, якого вона походження, коли була зрубана. Варто лише набрати цифри, які на ній зазначені – і всі відомості про новорічну красуню стануть відомі, так як, в Інтернеті є відкрита база даних.

Для тих, хто все таки вирішив збагатитися незаконним промислом, повідомляємо, що за нелегальну вирубку згідно зі ст. 65 КУпАП передбачено накладення штрафу на громадян у розмірі від п’яти до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від семи до дванадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Тож готуючись до Нового року, подбайте, аби ніщо не затьмарило вашого свята!скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.