» » Глава Березанской райгосадминистрации воплотил мечту ребёнка в реальность

Глава Березанской райгосадминистрации воплотил мечту ребёнка в реальность

Категория: Березанский район / Общество
Глава Березанской райгосадминистрации  воплотил мечту ребёнка в реальность
Морозного вівторка, 13 грудня, очільник райдержадміністрації Сергій Танасов, попри те, що зараз перебуває у відпустці, знайшов час і залюбки організував незабутню поїздку до Одеської військової академії для юного Віталіка, вихованця дитячого будинку сімейного типу зі Щасливого, адже саме в цьому виші хлопець понад усе мріє навчатися після закінчення школи.

На особисте прохання С.Танасова, чимало військових побратимів якого нині проходять службу в академії, для майбутнього курсанта та його мами було влаштовано змістовну майже двогодинну екскурсію омріяним навчальним закладом. У супроводі свого кумира «кіборга» Танаса Віталік уважно дослухався до умов вступу та проходження навчання, із захопленням оглянув учбові та житлові приміщення курсантів, сучасні спортивні споруди та місця для занять з фізичної підготовки, розташовані простонеба та у музеї закладу зразки озброєння і військової техніки, а також зробив безліч світлини на згадку.

Хоча хлопець ще остаточно не визначився з фаховим напрямом, який обере у майбутньому (на це, до речі, у нього ще вдосталь часу, адже хлопець цього року лише закінчує дев’ятий клас і планує спершу вступити до військового ліцею), Віталік твердо налаштований пов’язати своє життя саме із Збройними Силами України та самовіддано захищати свою Батьківщину від будь-яких ворожих зазіхань, так, як це роблять його кумири – бійці легендарної 79-ки.

Під завісу відвідин з майбутнім курсантом особисто поспілкувався начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, полковник Юрій Гикало, під військовим командуванням якого свого часту служив Сергій Танасов. Користуючись нагодою, військовий подарував колишньому підлеглому та надійному другові пам’ятний сувенір на згадку.

Військова академія (м. Одеса) – це сучасний міжвидовий військовий навчальний заклад, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію і здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» для Збройних Сил України та інших військових формувань, підготовку цивільних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», мовну підготовку військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, підвищення кваліфікації військовослужбовців і науково-педагогічних працівників та підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.