» » В Березнеговатом концертом отметили день органов местного самоуправления

В Березнеговатом концертом отметили день органов местного самоуправления

Категория: Березнеговатский район / Общество
В Березнеговатом концертом отметили день органов местного самоуправления
2 грудня 2016 року у сесійній залі районної ради урочисто було відзначено День місцевого самоврядування в Україні. Привітали усіх, хто має причетність до свята, голова районної ради Р.О. Богуш і голова райдержадміністрації В.М.Дмитрів. У виступах зазначалося, що кожен працівник місцевого самоврядування розуміє і відчуває свою відповідальність перед громадою. Це складно і водночас почесно, бо працювати для людей - це велика честь. Від імені своїх колег-ветеранів найщиріші вітання з нагоди професійного свята висловив М.І. Саржан.

За традицією, було вшановано Почесними грамотами та Подяками кращих працівників органів місцевого самоврядування, які вручили очільники району. Почесними грамотами Миколаївської обласної ради нагороджено селищного голову В.В. Клеветенка і депутата районної ради А.О. Фрунзе. Подяками обласної ради - Новоочаківського сільського голову Л.М. Михайличенко і секретаря Новоукраїнської сільської ради Н.В. Білецьку. Багато вітань отримали того святкового дня представники народовладдя.

Як приємне продовження, святкову атмосферу підтримали артисти районного будинку культури та вокальний гурт "Забава Плюс", які підготували яскраву концертну програму - теплу емоціями, щедру піснями, веселу, ліричну й патріотичну за змістом, багату талантами.

Кожен виступ вдячна публіка проводжала бурхливими оплесками, а це беззаперечне підтвердження - концерт сподобався.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.