» » В Братской гимназии прошёл антикоррупционный урок

В Братской гимназии прошёл антикоррупционный урок

Категория: Братский район / Общество
В Братской гимназии прошёл антикоррупционный урок
8 грудня з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією у Братській гімназії директором Братського районного центру зайнятості Василем Вініченком та профконсультантом Олександром Неговорою для школярів 9 та 11 класів було проведено інформаційний захід «Антикорупційний урок». В роботі використано інформаційні матеріали інтерактивної лекції курсу Українського освітнього проекту «Education Era», що створює повноцінні онлайн-курси та супроводжувальні матеріали широкого профілю.

Метою заходу було розкрити поняття корупції та її негативного впливу на життя країни, сформувати уявлення про соціальне явище корупції та шкоду, яку вона завдає. Було розтлумачено поняття хабарництва та корупції, проінформовано про наслідки, які тягнуть за собою корупційні схеми в нашій державі. Школярі дізнались про нові органи, які створені для боротьби з корупцією: Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань запобігання корупції.

Для доступності матеріалу використано сучасні мультимедійні засоби та відеопрезентації, через практичні вправи діти вчилися виявляти прояви корупції у повсякденному житті та живо спілкувалися.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.