» » Состоялась ХІ сессия Братского районного совета седьмого созыва

Состоялась ХІ сессия Братского районного совета седьмого созыва

Категория: Братский район / Общество
Состоялась ХІ сессия Братского районного совета седьмого созыва
14 грудня 2016 року відбулася чергова ХІ сесія Братської районної ради сьомого скликання. В сесії прийняли участь 16 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, заступники голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутат Миколаївської обласної ради Олександр Казарін, заступник керівника Первомайської місцевої прокуратури Олег Коцюба.

Сесію проводила голова Братської районної ради Тамара Фесько.

На початку пленарного засідання голова районної ради Тамара Фесько та голова райдержадміністрації Олена Кузьміна вручили квіти та подяки обласної та районної рад, райдержадміністрації депутатам районної ради, сільським головам, працівникам виконавчого апарату районної ради.

В ході сесії було розглянуто 32 питання, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.зокрема: звіт голови Братської районної ради, інформація про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району, звіт головного лікаря Братської центральної районної лікарні, звіт директора КУ «Братський районний центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти Братської районної ради Миколаївської області», затверджено Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Братському районі на 2017-2018 роки, районну Програму розвитку мережі Трудових архівів для забезпечення збереження документів з особового складу ліквідованих установ Братського району на 2017-2020 роки, основні показники Програми економічного і соціального розвитку Братського району на 2017 рік та внесено доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Братського району на 2015-2017 роки.

Розглянуто ряд питань щодо внесення змін, доповнень, продовжень терміну дій районних Програм, уточнення показників районного бюджету Братського району на 2016 рік, внесення змін до Статутів комунальних установ Братської районної ради та ряд інших.

Сесія пройшла злагоджено та конструктивно, бо саме при такому підході вдається знаходити вірні рішення при розгляді важливих проблем життєдіяльності району.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ (1)
Пользователь offline Mychaelwrone 22 августа 2018 20:55 комментарий публикаций
???? ???? ????????? ????? ?????????? ??????? ????? Kino-Torrent ?????? PRO
??? ??????, ??????? ? ??????????? ? ????? ????????? - ???????? ? ??????????. ????????? ? ??? ???????.
??????? ????? ?? ????? ??????. ?????????? ??????? ????? ? ???? ?????? ? ???????????.
??????? ??????????: "???: ?????? ???????" "?????!" "Mamma Mia! 2"
??????? Kino-Torrent ?????? ???????? ????? ? ??? ?????: KinoTorrentSetup
??????? Kino-Torrent ?????? PRO (Nulled) ????? ?????: KinoTorrentPro
          1