» » Итоговое совещание директоров сельских учреждений культуры Братского района

Итоговое совещание директоров сельских учреждений культуры Братского района

Категория: Братский район / Общество
Итоговое совещание директоров сельских учреждений культуры Братского района
16 грудня в малому залі райдержадміністрації відбулась підсумкова нарада директорів сільських закладів культури клубного типу Братського району. На нараді були присутні керівники сільських будинків культури та клубів з 11 сільських рад району та методисти районного будинку культури.

Відкрила нараду завідувач сектору культури райдержадміністрації Олена Буберенко, яка наголосила про те, що в галузі культури відбувається реформування, змінюються вимоги до річних звітів, до проведення районних та обласних конкурсів, тому потрібно активізувати роботу клубних формувань, підвищувати фаховий рівень працівників культури та пропонувати населенню більш якісний культурний продукт, зокрема на селі. Саме для цього на базі районного будинку культури у 2017 році планується проведення семінарських занять для сільських працівників культури за напрямом «Школа клубного менеджменту». Більш детально про звіти та планування роботи на 2017 рік в клубних закладах розповіла присутнім методист районного будинку культури Яна Московщук, також вона ознайомила всіх з графіком здачі річного звіту за 2016 рік, його структурою та нормативно-правовою базою, яка повинна бути в кожному клубному закладі.

На нараду був запрошений головний інспектор районного сектору ГУ ДСНС України в Миколаївський області Павло Бондаренко, який проінформував працівників культури про забезпечення виконання заходів щодо техногенної та пожежної безпеці під час проведення масових заходів, не допускання використання піротехнічних засобів в місцях масового перебування людей без погодження з органами державного нагляду у сферах пожежної та техногенної безпеки.

Також на нараді були розглянути інші питання, які стосуються діяльності закладів культури, методичного забезпечення, планування та обліку. Нарада була плідною та змістовною.скачать dle 12.0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ (1)
Пользователь offline Tanmazfrist 13 апреля 2018 01:08 комментарий публикаций
???? ??? ????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ???????
???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????????).
??????? ?????? ?? ????????? ????? ?????.
????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???.
????? ??? ??? ???? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!!
          1