Спасатели провели рейдовые мероприятия по предотвращению пожаров в домах и напомнили правильные действия при обнаружении ВОП

Категорія: ---
Спасатели провели рейдовые мероприятия по предотвращению пожаров в домах и напомнили правильные действия при обнаружении ВОП
15 лютого рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейдові заходи в м Южноукраїнськ, смт Арбузинка, Братське, Казанка, Криве Озеро.

Спілкувались із громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, а також не оминули увагою дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Співробітники ДСНС звертали увагу на основних причинах виникнення пожеж в зимовий період, довели статистику пожеж в житловому секторі області, говорили про небезпеку чадного газу, надавались рекомендації стосовно профілактичних дій, які слід вживати аби не трапилось біди в оселях.

Оскільки навесні розпочнуться сільськогосподарські роботи, нагадали як вчинити якщо натрапив на предмет ззовні схожий на боєприпас. «Саме в цей період найбільше надходить звернень від населення про виявлення ВНП. Необхідно бути обережними та уважними при земляних роботах, щоб не завдати шкоди собі та людям, які поруч. У разі такої знахідки зателефонуйте за екстреним номером 101, щоб фахівці обстежили територію, вивезли боєприпас та знищили шляхом контрольованого підриву» - розповіли надзвичайники.

З ким спілкувались, рятувальники вручили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил протипожежної безпеки та екстреного номера Служби порятунку 101.