Звернення Володимира Зеленського наприкінці 653-го дня війни

Категорія: Актуальне | 09-12-2023

«Хочу відзначити наших захисників неба: під час ракетного удару вранці вдалося збити значну частину російських ракет. Утім не всі. Були влучання в Харкові, також у Дніпропетровській області. Усім постраждалим надано необхідну допомогу. Загинула одна людина. Мої співчуття рідним та близьким.

Максимально активно працюємо з партнерами заради посилення української ППО. Продовжуємо цю роботу й зараз: майже кожен тиждень дає Україні нові домовленості, нові можливості. Цей російський режим повторює зло, якого вже наробив, але намагається щоразу зробити удар більш болісним. Ми це усвідомлюємо.

І я дякую кожному й кожній, хто захищає Україну від «шахедів», хто відбиває російські ракетні атаки. Дякую нашій розвідці та кожному з партнерів, хто вже ухвалив рішення про підтримку українського повітряного щита і хто робить санкції проти держави-терориста саме такими, які здатні її обмежувати. І хай у Росії не сумніваються: всі, від терористів до пропагандистів терору, – вони всі відповідатимуть. І за кожен удар».