Український інститут книги запрошує долучитися до Національного тижня поезії

Категорія: Актуальне | 01-03-2024

Тиждень поезії Український інститут книги організовує вперше. Він приурочений до Всесвітнього дня поезії та проходитиме з 16 по 24 березня.

Ця подія – гарна можливість підкреслити роль поетів і поетичного слова в культурі, що триває в часи війни.

Нагадуємо, що тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому». У візуальній частині використано фрагмент однієї з картин циклу «Сни про дім» воїна, поета й художника Валерія Пузіка.

Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна.

Ми віримо, що поезія має силу підтримати людей, а обрана тематика акції безумовно відгукнеться багатьом.

Як можна взяти участь

Щоб спланувати та зареєструвати свої заходи для Національного тижня читання поезії, представникам різних організацій необхідно заповнити гугл-форму https://forms.gle/dR9wjU5JKKWpcxRy6.

Об’єднавши зусилля, ми зможемо створити різноманітну та привабливу програму, що демонструватиме багатство української поезії, її значення для культури та нашого сьогодення.

Український інститут книги пропонує інформаційну підтримку окремих заходів, забезпечуючи максимальну видимість учасників.

Поширюйте інформацію, плануйте заходи.

Станьте частиною Тижня поезії.