Рятувальники та вогнеборці місцевої пожежної охорони за минулу добу ліквідували 36 пожеж

Категорія: Актуальне | 10-07-2024

Протягом 9 червня на Миколаївщині зареєстровано 36 пожеж.

Так, пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області знову виїжджали за викликом на палаючі відкриті території. Суху траву, пожнивні залишки, очерет, чагарники оперативно приборкували 28 разів професійні рятувальники та вогнеборці місцевих пожежних охорон у Софіївській, Снігурівській, Інгульській, Березнегуватській, Баштанській ТГ Баштанського району, Костянтинівській, Мішково-Погорілівській, Новоодеській, Шевченківській, Первомайській, Нечаянській, Воскресенській, Березанській ТГ Миколаївського району, Врадіївській, Арбузинській, Кривоозерській, Первомайській ТГ Первомайського району, Вознесенській, Южноукраїнській, Єланецькій ТГ Вознесенського району, містах Миколаєві та Вознесенську.

В області цієї доби в достатній кількості фіксувались і займання господарчих споруд в приватному секторі, загалом їх знищено чотири. Два займання з яких спровокували пожежі сухостою. Вогнеборцям вдалось відбити полум’я від 4 житлових будинків, з яких 2 не експлуатуються, 2 споруд господарчого призначення, літньої кухні та гаража. В одному з випадків незначно пошкоджено легковий автомобіль Geely.

У Нечаянській ТГ рятувальники 8 державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу автомобіля (4 кв. м) та сухої рослинності на площі 1000 кв. м. У Снігурівській ТГ відділення 24 ДПРЧ залучалось до ліквідації пожежі пшениці в складському приміщенні. Поширенню площі, яка на момент прибуття склала 20 кв. м вдалось уникнути, врятувавши при цьому 5 тонн врожаю 2024 року.

Загалом у всіх вищезазначених епізодах загальна площа вигорілих територій склала понад 39 га.

У м. Миколаєві надзвичайники ліквідували пожежу площею 5000 кв. м на сміттєзвалищі. До того ж масштабну пожежу бензовоза, палива, виробничих приміщень (400 кв. м) на території об’єкта гасили чергові караули пожежних-рятувальників з усіх районів міста. Застосовано окрім водяних стволів подачу піни для охолодження та ліквідації горіння. Внаслідок пожежі постраждав чоловік 1987 р.н., який з попереднім діагнозом 80% опіків тіла доставлений в реанімаційне відділення одного з лікувальних закладів Миколаєва.

Від ДСНС працювали 182 чоловіка особового складу, 48 одиниць пожежної та спеціальної техніки, відділення місцевих пожежних охорон “Гур’ївка”, “Козюбівка”, “Суха Балка”, “Шевченкове”, “Первомайське”, МПО Воскресенської селищної ради.