Николаевская служба занятости предлагает услугу по дуальному обучению

Категория: Актуальное
Николаевская служба занятости предлагает услугу по дуальному обучению
Миколаївська служба зайнятості пропонує послугу з дуального навчання. Дуальна форма навчання - це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання у закладі освіти з навчанням на робочих місцях.

Виробниче навчання та виробнича практика здійснюється в умовах виробництва з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу роботодавця, що надає можливість одночасно з навчанням у закладі освіти опановувати обрану професію чи компетенцію безпосередньо на виробництві.

«Дуальне навчання – це дієвий механізм для реалізації туризму на Миколаївщині та якісної підготовки персоналу для перспективних працедавців області» - поділився Дмитро Оборонько директор Миколаївського обласного центру зайнятості

Основним завданням дуальної форми освіти є забезпечення відповідності якості професійної освіти вимогам ринку праці з урахуванням поточних і перспективних потреб роботодавця.

Найважливіше в дуальній освіті – це зміна ролі роботодавця в освітньому процесі.

Дуальна форма навчання для роботодавців - це можливість:
- підготовки кадрів під своє виробництво,
- економія часу та коштів на пошук робітників, їх перенавчання та адаптацію до умов конкретного підприємства.

Роботодавець бере участь:
- у відборі претендентів на навчання;
- у розробленні та затвердженні навчальних планів та програм;
- впливає на процес навчання;
- оцінює разом із закладом освіти результати навчання.

11 сучасних закладів освіти державної служби зайнятості, які проліцензовані за 95 професіями, готові співпрацювати з роботодавцем будь-якої форми власності як для професійної перепідготовки претендентів на вакансію, так і для здобуття ними необхідних компетенцій.

За додатковою інформацією звертатись за тел.. (0512) 37-24-86.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.