Економічний розвиток територіальних громад за умови прийняття законопроєкту 2194

Категория: Актуальное
Економічний розвиток територіальних громад за умови прийняття законопроєкту 2194
27 квітня, в облдержадміністрації відбулася відкрита дистанційна конференція – круглий стіл з питань земельної реформи та реформи Держгеокадастру в рамках проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами» за участі першого заступника голови облдержадміністрації, Георгія Решетілова.

У вступній промові Георгій Решетілов зробив наголос на налагодженні комунікації з боку облдержадміністрації в даному питанні з усіма учасниками процесу:

«І я, і голова ОДА розуміємо, що крім питань, які потребують нормативно-правового регулювання, є також багато питань, які можна вирішити, шляхом об'єднання зусиль, або обговорення окремих проблем. Минулого тижня ми проводили селекторну нараду з територіальними громадами за участю Держгеокадастру. Підіймали важливі теми. Я впевнений, що братися за розв'язання нагальних питань спільно — це добрий знак. Своєю чергою Миколаївська ОДА очікує на найскоріше прийняття законопроєкту 2194, адже ми вважаємо, що він вирішить цілу низку проблем і допоможе більш ефективно розвивати територіальні громади в даному напрямку і сприятиме відкриттю ринку землі».

Перший заступник голови ОДА також виказав сподівання, що проведення таких конференцій, як сьогоднішня, стане ефективним заходом з обміну досвідом та допоможе у подальшій роботі:

«В рамках обговорення даного питання на сьогоднішньому круглому столі хотів би почути думку присутніх фахівців з приводу гострого питання, яке є актуальним не тільки для Миколаївщини. Йдеться про передачу земельних ділянок з Держгеокадастру у власність територіальним громадам, які досі не зареєстровані. Сьогодні ця ситуація створює певні проблеми, які ми зможемо вирішити завдяки законопроєкту 2194».
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.