Жителей Николаева призывают оформить загранпаспорт по старым ценам

Категория: Актуальное
Жителей Николаева призывают оформить загранпаспорт по старым ценам
Директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Дмитро Лазарєв, закликає встигнути оформити закордонний паспорт за старими цінами.

З 1 липня в Україні підвищать вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Нові ціни уряд схвалив на засіданні 24 квітня 2019. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.

Відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 нові суми адміністративного збору складатимуть:

при оформленні закордонного паспорта до 20 робочих днів – 682 грн (352 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка);

при оформленні закордонного паспорта до 7 робочих днів – 1034 грн (704 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка).

Звертаємо увагу на те, що до 01 липня у департаменті з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20), а також у віддалених робочих місцях Департаменту (просп. Богоявленський, 1 – адміністрація Інгульського району; просп. Богоявленський, 314 – адміністрація Корабельного району) ви можете оформити закордонний паспорт за старими цінами, а саме:

при оформленні закордонного паспорта до 20 робочих днів – 557, 32 грн.

при оформленні закордонного паспорта до 7 робочих днів – 810,32 грн.

Заходьте на сайт Державної міграційної служби України (https://dmsu.gov.ua/ ), записуйтесь в електронну чергу та приходьте до нас - закликав директор департаменту з надання адміністративних послуг міської ради Дмитро Лазарєв.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.