У Арбузинській громаді поліцейські навчали школярів та місцевих мешканців протидіяти насиллю
Щоб підвищити рівень обізнаності пересічних громадян та старшокласників щодо усіх форм насильства та як діяти на випадок коли воно вже трапилось поліцейські відділення № 1 Первомайського райвідділу проводили профілактичні заходи з населенням.
У Арбузинській громаді поліцейські проводили профілактичні заходи серед водіїв та пішоходів
З метою профілактики аварійності та зниження наслідків дорожньо-транспортних пригод на території Арбузинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції відділення № 1 Первомайського райвідділу проводили профілактичні заходи під умовною назвою «Безпечні дороги».
Напередодні канікул поліцейські Первомайщини нагадували школярам та ліцеїстам правила безпечної поведінки
У рамках профілактичних заходів «Безпечні канікули» інспектори відділу реагування патрульної поліції відділення № 1 Первомайського райвідділу завітали до двох закладів освіти Арбузинської громади.
У Арбузинській громаді поліцейські навчали громадян як уберегтися від аферистів
Поліцейські постійно здійснюють превентивну роботу серед населення, розповідають про шахрайські схеми та нагадують алгоритм дій як не потрапити у пастки аферистів.
Профілактика – ключ до безпеки: поліцейські Первомайщини продовжують роз’яснювальну роботу серед населення як не стати жертвою шахраїв
Співробітники відділення поліції № 1 Первомайського районного відділу проводили профілактичні бесіди з мешканцями Арбузинської територіальної громади, пояснюючи як протидіяти розповсюдженим схемам аферистів, лідерами серед яких залишаються телефонне шахрайство, інтернет-шахрайство та шахрайство з
Правило № 1 проти шахраїв – покладіть слухавку: на Первомайщині поліцейські проводили роз’яснювальну роботу серед населення
Бути обізнаними про різновиди шахрайських схем та знати як діяти, аби не потрапити на гачок аферистів - мета поліцейських профілактичних заходів.
Основні правила безпеки на дорозі – поліцейські Первомайщини провели зі школярами профілактичну бесіду
У рамках проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Мотоцикліст» співробітники відділення поліції № 1 Первомайського районного відділу завітали до учнів старших класів Арбузинського ліцею імені Олександра Закерничного та провели для них пізнавальну лекцію про важливість дотримання
Мобільний клас мінної безпеки сьогодні працював у Арбузинці Первомайського району
21 вересня продовжив роботу мобільний клас з мінної безпеки. Сьогодні фахівці ДСНС завітали до смт Арбузинка Первомайського району, де спілкувались із учнями 11 класів місцевих ліцеїв.
Безпека дітей в умовах війни: на Первомайщині ювенальні поліцейські провели профілактичний захід для школярів
Захист підростаючого покоління під час війни – актуальне питання сьогодення. Діти повинні бути обізнаними з алгоритмом дій під час різних надзвичайних ситуацій, чітко знати куди телефонувати та що саме робити у разі виникнення небезпеки.
Представившись працівником банку, ошукав мешканця Арбузинської громади на понад 21 тисячу гривень – поліція встановлює особу зловмисника
До відділення № 1 Первомайського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець з повідомленням про те, що він став жертвою шахарїв.