Рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної та мінної безпеки

Категорія: Арбузинска / Врадиевка / Кривое Озеро / Первомайск

18 квітня співробітники Первомайського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців смт Арбузинка, Криве Озеро, Врадіївка та м. Первомайськ.

Спілкуючись з мешканцями, фахівці ДСНС нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті. Також наголосили на небезпеці виникнення пожеж через спалювання сухої рослинності. Пожежі на відкритих територіях небезпечні не тільки для екосистеми, а й для людей, оскільки полум’я може знищити майно та становити загрозу життю в разі стрімкого поширення. Крім того, рятувальники закликали жителів не залишати малолітніх дітей без нагляду та не дозволяти їм гратися із сірниками.

Також рятувальники нагадали як розпізнати небезпечну знахідку, роз’яснили порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Підкреслили, що для того, щоб убезпечити себе та своїх близьких – в жодному разі його не можна пересувати, розбирати, кидати або нагрівати. Перш за все необхідно повідомити про свою знахідку за номерами “101” або “102”. Тому що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці.

Мешканцям інспектор ДСНС вручив перший випуск Всеукраїнської газети про безпечну поведінку вдома “Палаючі новини”, яку розроблено силами ДСНС спільно з ЮНІСЕФ та листівки з мінної безпеки розроблені благодійним фондом HALO Trust.