Як не потрапити у тенета шахраїв: у Первомайському районі поліцейські проводять роз’яснювальні бесіди з громадянами

Категорія: Арбузинска | 16-06-2023

Поліцейські відділення № 1 Первомайського районного відділу проводили профілактичну роботу з мешканцями Арбузинської територіальної громади. Розповіли громадянам про різні види шахрайських схем, а особливу увагу звернули на нові афери, що з'явилися в умовах воєнного стану.

Незважаючи на численні попередження та заклики правоохоронців бути обачними, недовіряти незнайомцям їхніми заманливим пропозиціям чи придбанням дешевих товарів, на жаль, громадяни, продовжують потрапляти на гачок шахраїв.

Тому працівники відділення поліції № 1 Первомайського райвідділу проводять профілактично-роз’яснювальну роботу, щоб вберегти місцевих жителів та їхні заощадження від шахрайських пасток. Спілкуючись із населенням, поліцейські розповідають як розпізнати у діях незнайомців шахрая та одночасно роздають громадянам пам’ятки «Шахрайські схеми. Прості правила безпеки».

Шановні громадяни! Поліція Первомайщини закликає, будьте обачні та бережіть свої заощадження. Якщо ви все таки стали жертвою шахраїв, необхідно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій та негайно звернутись до найближчого територіального відділення поліції або зателефонувати на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції Миколаївської області