Як захисти себе та свої заощадження від шахраїв: поліцейські продовжують проводити роз’яснювальну роботу з населенням Арбузинської громади

Категорія: Арбузинска | 14-07-2023

Правоохоронці постійно здійснюють превентивну роботу серед населення, розповідають про шахрайські схеми та нагадують алгоритм дій як не потрапити у пастки аферистів.

Проте випадки заволодіння чужими заощадженнями шляхом обману та зловживання довірою продовжують надходити до поліції. Шахраї вдаються до різноманітних та винахідливих способів незаконного збагачення. Тому співробітники відділення поліції № 1 Первомайського райвідділу проводять профілактичні бесіди з громадянами, під час яких розповідають про найрозповсюдженіші схеми шахрайства та роздають тематичні буклети.

Найкращий спосіб захиститися від аферистів – це не вступати з ними в розмову під час дзвінків із незнайомих номерів та завжди припиняти комунікацію з невідомими особами. Здійснювати операції продажу чи купівлі в інтернеті лише на перевірених сайтах, та не переходити за підозрілими посиланнями і не вводити дані своєї картки на підозрілих ресурсах.

Аби якомога більше мешканців Арбузинської громади дізналися про різновиди шахрайських схем та вміли вберегти себе від них, поліцейські розміщували інформаційні постери на автовокзалі, в податковій, медичному закладі та центрі надання адміністративних послуг, куди приходить велика кількість громадян.

Правоохоронці наголошують, проявляйте обережність і уважність, дбайте про безпеку ваших збережень та попереджайте своїх літніх родичів про можливі схеми шахрайств. Не дозволяйте зловмисникам збагатитися за ваш рахунок.

Первомайський районний відділ поліції Миколаївської області