Основні правила безпеки на дорозі – поліцейські Первомайщини провели зі школярами профілактичну бесіду

Категорія: Арбузинска | 22-09-2023

У рамках проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Мотоцикліст» співробітники відділення поліції № 1 Первомайського районного відділу завітали до учнів старших класів Арбузинського ліцею імені Олександра Закерничного та провели для них пізнавальну лекцію про важливість дотримання правил безпеки усіма учасниками дорожнього руху.

Під час зустрічі інспектори сектору реагування патрульної поліції Дмитро Спасенко та Олег Волошин повторили зі школярами основні Правила дорожнього руху для пішоходів, керманичів двоколісних транспортних засобів та значення дорожніх знаків. Разом з дітьми, на прикладах, вони проаналізували найбільш розповсюджені причини ДТП та способи їх уникнення.

Спілкуючись зі школярами, поліцейські також нагадали правила безпечного перетину проїзних частин дороги, перехресть та нерегульованих пішохідних переходів, необхідність дотримання правил безпеки юними велосипедистами, які мають право виїздити на вуличну мережу лише з 14 років, неприпустимість керування мотоциклом, скутером чи мопедом особами, яким не виповнилося 16 років, а у разі досягнення ними вказаного віку - лише за умови знань ПДР та наявності посвідчення водія, обов'язкове використання шоломів та інших захисних засобів водіями двоколісних транспортних засобів, а також важливість носіння на одязі світловідбивних елементів у темну пору доби.

Наприкінці зустрічі правоохоронці зауважили школярам, що у разі виникнення будь-яких проблем діти завжди можуть звернутися до поліції за допомогою, зателефонувавши за номером 102.

Шановні батьки, закликаємо вас частіше розмовляти зі своїми дітьми та пояснювати їм основні правила поведінки на проїжджій частині, адже їхня безпека — це наш спільний обов’язок!

Первомайський районний відділ поліції