У Арбузинській громаді полійцеські розповідають громадянам про найпоширеніші злочинні схеми

Категорія: Арбузинска | 28-12-2023

Нині існує безліч різноманітних видів та способів шахрайства, «на гачок» яких потрапляють громадяни. Аби уберегти місцеве населення, співробітники відділення поліції № 1 Первомайського райвідділу проводили розʼяснювальну роботу серед мешканців Арбузинської громади як протидіяти розповсюдженим схемам аферистів.


Один із шахрайських прийомів полягає у тому, що зловмисник видає себе за співробітника банку і намагається дізнатися реквізити вашої банківської картки. Важливо не розголошувати цю інформацію стороннім особам.

Поліцейський попередив, що не варто робити передоплату за товар або послугу, якщо ви не перевірили надійність продавця. Шахрай може отримати ваші гроші і перестати виходити на зв’язок.


Інший вид шахрайства пов'язаний з повідомленнями в соцмережах або застосунках, які закликають перейти за посиланням та ввести дані своєї банківської картки для оформлення «грошової допомоги». Не довіряйте таким повідомленням, оскільки це може бути шахрайська схема.

Шановні громадяни, будьте обережними та не довіряйте незнайомим особам, особливо тим, які звертаються до вас із фінансовими пропозиціями.

Якщо ж ви або ваші родичі чи знайомі стали жертвою шахраїв, не зволікайте та негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції