Судитимуть чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство над своєю дружиною

Категорія: Арбузинска | 02-02-2024

Первомайська окружна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 37-річного жителя села Агрономія Первомайського району, який обвинувачується у домашньому насильстві (ст. 126-1 КК України).

За даними слідства, чоловік систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї 42-річної дружини. Слідством встановлено, що зловмисник вчиняв сварки, в ході яких ображав жінку, висловлювався нецензурною лайкою та принижував останню, що призвело до психологічних страждань потерпілої, які супроводжувались змінами у психоемоційному стані, накопиченні емоційних переживань образливості, принижені гідності.

Правопорушника вже двічі було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1, 2 ст. 173-2 КУпАП, проте, він продовжував вчиняти свої протиправні дії. За вчинений злочин зловмиснику загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до двох років.