У Арбузинській громаді поліцейські навчали громадян як вберегти заощадження

Категорія: Арбузинска | 08-05-2024

Шахраї постійно вдосконалюють свої методи, вони можуть представитись будь-ким, основний їхній принцип це ввести в оману жертву та, скориставшись цим, отримати доступ до грошових коштів.

Інспектори відділу реагування патрульної поліції відділення № 1 Первомайського райвідділу спілкувалися із мешканцями Арбузинської громади та розповідали про найбільш розповсюджені шахрайські прийоми та поради, як дати відсіч аферистам.

Громадянам поліцейські роздавали інформаційні листівки, в яких міститься інформація про злочинні схеми та алгоритм дій, дотримання яких, допоможе не стати жертвою злочинців.

Аби не потрапити у тенета зловмисників, дотримуйтесь рекомендацій:

- не довіряйте оголошенням у соцмережах та повідомленням, які надходять на мобільний та обіцяють будь-які виплати. Якщо оформляли допомогу, очікуйте сповіщення про нарахування у застосунку вашого банку;

- не переходьте за посиланнями, які надходять вам у повідомленнях;

- не вводьте реквізити та конфіденційні дані платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах;

- здійснюйте купівлю-продаж товару лише на перевірених сайтах;

- передоплату перераховуйте тільки перевіреним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання;

- не слід довіряти стороннім особам, які телефонують нібито від імені банку та просять надати дані банківських карток, персональні дані, памʼятайте, банки ніколи не вимагають від клієнтів конфіденційну інформацію;

- не довіряйте незнайомцям, які вам телефонують та повідомляють, що з вашою близькою людиною трапилась біда.

Шановні громадяни, будьте обережними, не надсилайте кошти незнайомим людям, а в разі сумнівів - перевіряйте отриману інформацію.

Якщо ж ви стали жертвою шахрайських дій, відразу телефонуйте на спецлінію 102 або звертайтеся до найближчого підрозділу поліції.

Первомайський районний відділ поліції