Дотримання правил дорожнього руху: у Арбузинській громаді поліцейські проводили профілактичні заходи з водіями

Категорія: Арбузинска | 22-05-2024

З метою профілактики аварійності на дорогах інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення № 1 Первомайського райвідділу, під час патрулювання Арбузинської громади, проводили роз'яснювальну роботу з учасниками дорожнього руху.

Поліцейські звернули увагу водіїв щодо недопущення керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, порушення правил проїзду перехресть та обгону, проїзд на заборонений сигнал світлофору, керування транспортним засобом без відповідних документів та роз’яснили яка настає відповідальність у разі порушення цих правил.

Наголосили на доцільності використання ременів безпеки, дитячих крісел під час перевезення дітей. Під час руху вмикати денні ходові вогні, дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами особливо у темний час доби чи у випадку погіршення погодних умов.

Також інспектори поліції приділили увагу керманичам двоколісних транспортних засобів, які менш захищені на дорозі і нерідко зазнають тяжких травмувань, та зауважили на обов'язковому використанні шоломів та інших захисних засобів.

Пам’ятайте, що особиста дисциплінованість, повага до всіх учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та життя.

Первомайський районний відділ поліції