Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областейКатегорія: Арбузинска | 07-10-2021
6 жовтня 2021 року громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України», яка реалізовує ініціативу «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей» проведено в Арбузинській громаді зустріч- презентацію щоб вивчити проблеми, бажання місцевих громад щодо електронних послуг та цифрової трансформації в цілому в державі. Також проведено опитування жителів громад щодо рівня надання адміністративних послуг (онлайн, офлайн). В подальшому передбачено проведення трьох фокус-групових досліджень у громаді з цільовими аудиторіями проєкту (молодь, люди з інвалідністю, люди старшого віку, одинокі матері/батьки старшого віку, фізичні-особи підприємці) та презентації можливостей, ініціатив цифровізації державних послуг та підвищення цифрової грамотності для жителів громад, та інші заходи Зазначена ініціатива впроваджується в рамках програми «Зміцнення інституційного потенціалу ОГС та коаліцій ОГС щодо проведення просвітницької діяльності, адвокації, роботи з розширення прав і можливостей громадян та освітніх ініціатив, особливо для вразливих груп та у віддаленій місцевості з питань цифровізації державних послуг та підвищення цифрової грамотності». Заходи відбуватимуться у чотирьох громадах Миколаївської області (Вознесенській, Арбузинській, Веселинівській, Южноукраїнській) та у чотирьох громадах Кіровоградської області. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО