Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно підприємця, який самовільно зайняв землі енергетики

Категория: Арбузинский район / Первомайский район
Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно підприємця, який самовільно зайняв землі енергетики
Первомайська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жителя Арбузинського району, який обвинувачується у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земель в охоронній зоні).

За версією слідства, підприємець, у період з 2019 року по 2020 рік, достовірно знаючи про відсутність відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про передачу у його власність або надання у користування земельної ділянки державної форми власності та наявність на її території об'єктів повітряних електричних мереж з визначеними охоронними зонами, самовільно зайняв та земельну ділянку та здійснив розорювання земельного покрову під опорами лінії напруги 750 кВт Дніпровська та Вінницька, які перебувають у власності держави в особі відокремленого підрозділу «Південна електроенергетична система» ПАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Під час розслідування підприємець у повному обсязі сплатив шкоду, завдану самовільним зан1няттям земельних ділянок

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.