За ухилення від призову перед судом постануть двоє мешканців Баштанського району

Категорія: Баштанка

Баштанська окружна прокуратура Миколаївської області затвердила та скерувала до суду два обвинувальні акти стосовно двох місцевих мешканців за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

За даними слідства, військовозобов’язані чоловіки, будучи придатними за станом здоров’я до військової служби, в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки отримали повістки на відправку до військової частини. Однак, розуміючи протиправність своїх дій, чоловіки без поважних причин не прибули до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для подальшої відправки до військової частини, ухилившись таким чином від проходження військової служби.

Згідно з санкцією статті, за вказане кримінальне правопорушення чоловікам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.