Урок безпеки: ювенальні поліцейські та рятувальники провели пізнавальне заняття для ліцеїстів

Категорія: Баштанка / Привільненська отг | 06-09-2023

Співробітники ювенальної превенції Баштанського районного відділу поліції разом із рятувальниками ДСНС відвідали учнів 11-го класу Привільнянського ліцею. На початку заняття правоохоронці роздали дітям тематичні буклети «Пам’ятка з безпеки школяра», у яких зазначені номери екстрених служб.


У створеному Класі безпеки надзвичайники розповіли про різні небезпеки і загрози, з якими може зіткнутися людина у сучасних умовах. Наголосили на правилах поводження при виявленні підозрілих предметів, що можуть бути вибуховими пристроями чи застарілими боєприпасами. Роз’яснили, що у ніякому разі не можна чіпати небезпечну знахідку та відійти подалі від неї.

Ювенали нагадали старшокласникам як діяти при сигналі «Повітряна тривога» та правила безпечної поведінки під час перебування у навчальному закладі. Крім того, звернули увагу на правила поводження в побуті. Наголосили на дотриманні Правил дорожнього руху та рекомендували дітям використовувати в темну пору доби світловідбиваючі стрічки, жилети, наклейки. Роз’яснили, що мопедами та мотоциклами дозволяється керувати з 16-річного віку, але за умови отримання водійського посвідчення.

Також інспектори акцентували увагу школярів на шкідливому впливу тютюну та алкоголю на здоров’я, розповіли про адміністративну відповідальність за куріння і розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. При цьому зауважили на важливості ведення здорового способу життя.

Наприкінці зустрічі поліцейські та рятувальники нагадали ліцеїстам, що у разі будь-якої загрози та виявленні підозрілих чи вибухових предметів, вони завжди можуть зателефонувати на спецлінії поліції – 102 та рятувальників – 101, які завжди прийдуть на допомогу.

Баштанський районний відділ поліції