ЄС та ПРООН передали три спеціалізовані автівки для надання соціальних послуг населенню Миколаївщини

Категорія: Баштанка / Новый Буг / Коблівська отг | 10-10-2023

Спеціалізовані транспортні засоби, отримані у рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС), посилять спроможність реагувати на соціальні потреби жителів Баштанської, Новобузької та Коблівської громад Миколаївської області.

У вівторок, 10 жовтня, ключі від них представникам громад передали заступники начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі та Микола Марінов, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Оксана Єльчієва та керівник Миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко.

Автомобілі спеціально обладнані для надання соціальних послуг особам з інвалідністю, особам похилого віку та маломобільним групам населення у віддалених районах.

Олександр Трайтлі зазначив, що ця ініціатива дозволить ефективніше та оперативніше надавати необхідну допомогу мешканцям області.

Додамо, що транспортні засоби закуплено та обладнано UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.