Перед судом постане мешканка Баштанського району за зберігання та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв

Категорія: Баштанка / Казанка | 30-01-2024

Прокурором Казанківського відділу Баштанська окружна прокуратура Миколаївської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 39-річної мешканки Баштанського району за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберіганні з цією метою, а також збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).

Слідством встановлено, що на території Баштанського району підозрювана, не будучи суб’єктом господарювання, незаконно придбала та зберігала з метою збуту незаконно виготовлені підакцизні товари - алкогольні напої, які не відповідають вимогам діючого державного стандарту на даний вид алкогольної продукції.

У подальшому, жінка збула частину незаконно виготовленого алкоголю неповнолітнім.

Досудове розслідування здійснювалось ВП №1 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області.

За вчинене їй загрожує покарання у виді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85000-170000грн.) з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.