2 лютого медпрацівники КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» провели для працівників міської ради навчання щодо надання першої домедичної допомоги

Категорія: Баштанка | 05-02-2024

Сьогодні кожному необхідно володіти навичками з надання першої домедичної допомоги. В екстремальних ситуаціях це може врятувати як власне життя, так і людей, які поруч.

Медпрацівники, що проводили заняття продемонстрували сучасні підходи у наданні першої домедичної допомоги.

Упродовж навчання службовці освоїли комплекс домедичних заходів, які спрямовані на порятунок та збереження життя потерпілого до прибуття медичного працівника. Окрім отримання фахової теоретичної інформації, учасники закріпили почуте й побачене на практиці. Зокрема, навчилися давати оцінку стану потерпілого, визначати рівень допомоги, якої він потребує, забезпечувати вільну прохідність верхніх дихальних шляхів потерпілого, проводити непрямий масаж серця, робити штучне дихання та використовувати дефібрилятор, вчилися як зупинити кровотечі та фіксувати турнікет.

По завершенню навчання всі його учасники залишилися задоволеними, адже такий обмін досвідом сьогодні є надзвичайно важливим і потрібним.