У Баштанці поліцейські продовжують проводити інформаційну роботу з населенням

Категорія: Баштанка | 27-02-2024

Домашнє насильство: що це таке, як його розпізнати, куди звертатись по допомогу – про усе це під час профілактичного заходу розповідали мешканцям райцентру інспектори реагування патрульної поліції.


Поліцейські розповіли про види насильства – фізичне, сексуальне, психологічне, економічне, а також про те, що аби захистити постраждалих та запобігти домашньому насильству, працівники поліції виписують терміновий або обмежувальний заборонний припис правопорушнику, ставлять його на спеціальний облік та притягують винного до адміністративної відповідальності за вчинене насильство. А якщо кривдник у подальшому продовжує постійне знущання над близькими, він притягується до кримінальної відповідальності та отримує за це більш суворе покарання.Для кращого інформування населення правоохоронці роздали громадянам пам’ятки з порадами та номерами телефонів, за якими можна звернутись за допомогою тим, хто страждає від домашньої агресії.

Шановні громадяни! Правоохоронці звертаються до вас не замовчувати факти жорстокого поводження у родинах, а вчасно звертатися за допомогою, особливо, якщо очевидцями чи учасниками таких явищ є діти, особи похилого віку чи громадяни з інвалідністю.

Якщо ви стали жертвою або очевидцем насильства – телефонуйте за номерами телефонів:

- поліція - 102;

- «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335; 116-123;

- Безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;

- Національна дитяча «гаряча лінія» – 0-800-500-225; 116-111.

Вчасно надана інформація та допомога можуть врятувати чиєсь здоров’я або навіть й життя.

Баштанський районний відділ поліції