Як розпізнати та вберегти себе від пасток аферистів: поліцейські продовжують роз’яснювальну роботу серед населення Баштанки

Категорія: Баштанка | 21-03-2024

Дільничні офіцери поліції Баштанського райвідділу, спілкуючись із мешканцями райцентру, розповідали їм про різновиди шахрайств та навчали як від них захиститися. Для кращої обізнаності громадян роздавали їм тематичні листівки та буклети.

Жителів громади поліцейські застерігали не довіряти повідомленням, які надходять у месенджери, про призначення соціальної допомоги, ба так діють лише шахраї. Також слід бути обережним, коли телефонують невідомі та, представляючись співробітниками банку, просять вказати дані картки чи інші персональні дані. Справжні банківські працівники ніколи не вимагають від клієнтів конфіденційної інформації.

Також правоохоронці зауважили про фішинг-шахрайства. Громадян офіцери закликали здійснювати операції з продажу чи купівлі лише на перевірених сайтах, не переходити за підозрілими посиланнями та не вводити дані своєї картки на підозрілих ресурсах. Також завжди обирати варіанти з післяплатою та уникати ситуацій, в яких продавець вимагає здійснити передоплату за товар чи послугу.

Шановні громадяни! Будьте пильними та дотримуйтесь рекомендацій, не дозвольте шахраям вас ошукати!

У разі, коли ви стали жертвою шахрайських дій, не зволікайте, одразу телефонуйте на спецлінію 102.

Баштанський районний відділ поліції