Навчити запобігати надзвичайним подіям: у Баштанку до ліцеїстів навідався мобільний клас безпеки

Категорія: Баштанка | 03-04-2024

Урок безпеки життєдіяльності на базі пересувного класу безпеки для учнів 5-х класів ліцею № 2 Баштанської міської ради провели інспектор ювенальної превенції місцевого райвідділу поліції Леонід Золотар та працівники державної служби з надзвичайних ситуацій.

Ювенал наголосив на необхідності дотримання дітьми вимог правил дорожнього руху. Разом нагадали значення дорожніх знаків. Особливу увагу школярів інспектор звернув на безпеку під час перетину проїзних частин, необхідності завжди дивитись по сторонах та не використовувати при цьому гаджети. А у темну пору доби - одягати яскравий одяг чи позначати себе світлоповертаючими елементами. Також поліцейський розповів, яких заходів безпеки та правил потрібно дотримуватись катаючись на велосипеді, але при цьому наголосив, що дітям заборонено виїжджати на проїзджу частину доріг на велосипеді, не досягнувши 14-річного віку.

Рятувальники навчали слухачів правил мінної безпеки. Продемонстрували макети різних вибухових предметів і пристроїв, розповіли, де вони можуть знаходитись і яку небезпеку можуть нести. Наголосили на тому, щоб діти ні в якому разі не наближалися і не торкалися їх, а терміново розповіли про знахідку дорослим або телефонували на спецлінію поліції за номером 102 та рятувальників за номером 101.

Школярі активно брали участь у обговоренні як правил дорожнього руху, так і з мінної безпеки та при цьому показали відмінні знання.

А щоб заняття було цікавішим та веселим, діти гасили умовну пожежу, долаючи при цьому смугу перешкод та вчились в'язати рятувальні вузли.

Аби навчання з безпечної поведінці краще запам’яталось і, як згадку про зустріч, гості наприкінці зустрічі подарували дітям книжечки «Прогулянка з песиком Патроном» «Вартові безпеки» та світловідбиваючі браслети.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області