Прокурори Баштанської окружної прокуратури відвідали Казанківську виправну колонію

Категорія: Баштанка / Казанка | 04-04-2024

У середу, 3 квітня, перший заступник керівника Баштанської окружної прокуратури Костянтин Кармазиновський та прокурор Казанківського відділу окружної прокуратури Олександр Москалик відвідали Державну установу «Казанківська виправна колонія (№ 93)».

Колонія належить до установи виконання покарань у виді позбавлення волі середнього рівня безпеки для чоловіків, засуджених на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі. На даний час в установі утримується 524 в’язнів.

У ході візиту перший заступник керівника та прокурор відділу окружної прокуратури відвідали сектор середнього рівня безпеки для чоловіків, вперше засуджених до позбавлення волі, які раніше працювали в суді, органах прокуратури, юстиції та правоохоронних органах, а також об’єкти нагляду і контролю та забезпечення життєдіяльності установи.

Крім того, Костянтин Кармазиновський провів особистий прийом засуджених. В’язні зверталися з питань умовно-дострокового звільнення від відбування покарання та проходження служби у лавах ЗСУ після звільнення з установи виконання покарань. Кожному з них надано кваліфіковані відповіді та роз'яснення.

Перший заступник керівника окружної прокуратури підкреслив важливість суворого дотримання вимог законів під час тримання осіб у вказаній установі, недопущення порушення їх конституційних прав, у тому числі на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, категоричного недопущення фактів катувань, інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання.