У Баштанці відбулося відкриття Алеї Героїв

Категорія: Баштанка | 06-06-2024

Начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів спільно із першим заступником начальника Баштанської РВА Наталією Казаріною та керівниками, спеціалістами структурних підрозділів РВА взяв участь у заходах з нагоди відкриття Алеї Героїв у Баштанці.

У центрі міста зібралися рідні та близькі загиблих воїнів, представники місцевої влади, військовослужбовці, колективи установ та організацій, мешканці громади, щоб увіковічнити пам'ять про відважних солдат, які загинули на війні. Присутні поіменно згадали Героїв, котрі охороняють нас з небес. Хвилиною скорботного мовчання вшанували їх світлу пам’ять.

Владислав Дмитрів, виступаючи, відзначив, що обов’язок кожного українця - пам’ятати та цінувати подвиг нашого світлого воїнства і піклуватися про їхні родини.

«Воїни, які загинули, ціною власного життя стали на захист нашої країни. Ніякі слова, на жаль, не вгамують той біль рідних, близьких, друзів. Ми з вами повинні завжди пам’ятати полеглих мужніх захисників та своїми вчинками, працею та допомогою здобути перемогу» – зазначив очільник району.

На Алеї Слави представлені портрети військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час російсько-української війни з 2014 року. Це 51 житель Баштанської територіальної громади.

Історія кожного Героя – захисника – це історія про сміливість і самовідданість.

Герої живі, допоки про них пам’ятають.

Вічна пам'ять всім загиблим захисникам України!