Кращі працівники центру та управління соціального захисту отримали нагородиКатегорія: Баштанка | 27-08-2021
26 серпня 2021 року до комунальної установи « Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради» на чолі директора Наталії Гудзь з робочим візитом завітала директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва. В ході візиту директор департаменту привітала працівників центру з 30-ю річницею Дня Незележності та ознайомилася з роботою центру в питаннях надання соціальних послуг населенню громади, забезпечення матеріальної бази, організації надання послуг денного догляду дітей з інвалідністю. Кращі працівники центру та управління соціального захисту отримали нагороди: - Відзнакою голови обласної державної адміністрації нагороджена ДИМОЧКО Галина Петрівна – молодша медична сестра (ванниця) стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання. - Грамотою обласної районної ради нагороджено ЖУКОВА Олександра Григоровича – соціального робітника. - Грамотою обласної державної адміністрації нагороджено - ПЕТРІНУ Анну Вікторівну – начальника відділу соціального захисту населення Інгульської сільської ради. - Грамотою департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА народжено РУДЬ Наталію Петрівну – завідувача стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання. - Грамотою департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА народжено ЯКИМЧУК Ніну Іванівну – начальника управління соціального захисту населення Баштанської РДА. - Грамотою департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА народжено колектив управління соціального захисту населення Баштанської РДА. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 18.06.26 орієнтовно склали