Кращі працівники центру та управління соціального захисту отримали нагороди

Категорія: Баштанка | 27-08-2021

26 серпня 2021 року до комунальної установи « Центр надання соціальних послуг Баштанської міської ради» на чолі директора Наталії Гудзь з робочим візитом завітала директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва.

В ході візиту директор департаменту привітала працівників центру з 30-ю річницею Дня Незележності та ознайомилася з роботою центру в питаннях надання соціальних послуг населенню громади, забезпечення матеріальної бази, організації надання послуг денного догляду дітей з інвалідністю.

Кращі працівники центру та управління соціального захисту отримали нагороди:

- Відзнакою голови обласної державної адміністрації нагороджена ДИМОЧКО Галина Петрівна – молодша медична сестра (ванниця) стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання.

- Грамотою обласної районної ради нагороджено ЖУКОВА Олександра Григоровича – соціального робітника.

- Грамотою обласної державної адміністрації нагороджено - ПЕТРІНУ Анну Вікторівну – начальника відділу соціального захисту населення Інгульської сільської ради.

- Грамотою департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА народжено РУДЬ Наталію Петрівну – завідувача стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання.

- Грамотою департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА народжено ЯКИМЧУК Ніну Іванівну – начальника управління соціального захисту населення Баштанської РДА.

- Грамотою департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА народжено колектив управління соціального захисту населення Баштанської РДА.