До 9 років позбавлення волі засуджено жителя Баштанки за спричинення тяжких тілесних ушкоджень жінці, що спричинили її смерть

Категория: Баштанский район
До 9 років позбавлення волі засуджено жителя Баштанки за спричинення тяжких тілесних ушкоджень жінці, що спричинили її смерть
За публічного обвинувачення Баштанської місцевої прокуратури судом визнано винним жителя м. Баштанка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого) КК України та засуджено до дев’яти років позбавлення волі.

Під час судового розгляду встановлено, що у серпні 2019 року 36-річний чоловік вживав із своєю знайомою спиртні напої та між ними виникла сварка, у ході якої обвинувачений наніс потерпілій множинні удари по тулубу, спричинивши переломів майже усіх ребер, грудини, пошкодження легень, які відповідно висновку судово – медичної експертизи відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя. Внаслідок отримання травм потерпіла померла в лікарні.

В ході судового розгляду справи обвинувачений свою вину не визнав та категорично заперечив свою причетність до вчинення злочину, проте за результатами дослідження зібраних у ході досудового розслідування доказів, доведено провину зловмисника.

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.