Вітання Березанського селищного голови з Міжнародним днем волонтера
5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Волонтерський рух – це доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбутковості, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому.
Привітання Березанського селищного голови до Міжнародного дня людей з інвалідністю
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає День людей з інвалідністю. Разом із нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це люди, які з певних причин не можуть повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.
Подарували ковдри, смаколики та продукти харчування мешканцям Тузлівського стаціонарного відділення
3 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.
Гуманітарна допомога для багатодітних, опікунських та прийомних сімей Березанської громади та ВПО цих категорій, які проживають на території Березанської громади
Із 5 грудня 2022 року з 9:00 до 12:00 в Березанському гуманітарному штабі видаватимуться гуманітарні набори з розрахунку 1 набір на сім’ю вищезазначеної категорії (Березанка, Андріївка, Попільне, Малахове, Марківка).
Видається гуманітарна допомога Від ДТЕК ВДЕ для сімей мобілізованих та загиблих воїнів Березанської громади
Із 5 грудня 2022 року з 9:00 до 12:00 в Березанському гуманітарному штабі видаватимуться гуманітарні набори з розрахунку 1 набір на сім’ю вищезазначеної категорії (Березанка, Андріївка, Попільне, Малахове, Марківка).
При виконкомі Березанської селищної ради створено Громадську раду
За ініціативою Березанського селищного голови у співпраці з ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» при виконкомі Березанської селищної ради 1 грудня створено Громадську раду.
02.12.2022 під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбувся виконком Березанської селищної ради
На порядку денному розглядали 17 питань, після обговорення яких за більшістю голосів членів виконкому було прийнято 17 рішень.
На території Березанської громади розпочинається акція «ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – НАШИМ ЗАХИСНИКАМ»
Березанська селищна рада з 2 по 10 грудня 2022 року оголошує на території Березанської громади акцію «ТЕПЛО СЕРДЕЦЬ – НАШИМ ЗАХИСНИКАМ», приурочену до Дня Святого Миколая. Хочемо, щоб напередодні Новорічних свят наші воїни відчули захист Чудотворця і наші з вами турботу і тепло сердець.
Комісія прийняла рішення про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав
30.11. 2022 року відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради.
ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА для дітей та осіб з інвалідністю всіх категорій Березанської громади та ВПО з інвалідністю (дорослі та діти)
Із 1 грудня з 9:00 до 12:00 Березанський гуманітарний штаб запрошує дітей та осіб з інвалідністю отримати продуктові набори.