Гуманітарна допомога від логістичного штабу при Миколаївській РВА у вигляді борошна (20 тонн)
15 березня Березанська громада отримала від логістичного штабу при Миколаївській РВА гуманітарну допомогу у вигляді борошна (20 тонн).
Оголошення про сходку громадян вул. Центральна в Березанці
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ вул. Центральна в Березанці (від буд. № 33 по буд. № 100 включно)
Тема нової субкультури «ПВК Редан» розглядалась на тренінгу в Березанському центрі психологічної підтримки
В Березанському центрі психологічної підтримки здобувачі освіти 9-Б класу Березанського ліцею отримали важливу інформацію щодо нової субкультури, яка з’явилася в нашій країні серед підлітків наприкінці лютого «ПВК Редан».
36 сесія 8 скликання Березанської селищної ради: затверджено важливі рішення
16 березня під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбулася 36 сесія 8 скликання Березанської селищної ради. Перед початком сесії всі присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинулиу боротьбі з російським агресором захищаючи рідну
Керівник Миколаївської РВА провів засідання "круглого столу" з очільниками Березанської і Коблівської громад
15.03.2023 на базі Березанської селищної ради виконувач функцій і повноважень начальника Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба провів засідання «круглого столу» з очільниками Березанської громади Валерієм Хоміцьким та Коблівської громади Володимиром Паничем.
«Кейс “Мобільний Офіс”» - нова адміністративна послуга ЦНАПу Березанської селищної ради
Для забезпечення доступності мешканців Березанської громади щодо отримання адміністративних послуг запроваджена робота мобільного віддаленого робочого місця для роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради зі спеціальною валізою «Кейс “Мобільний Офіс”».
Учні 3-их класів Березанського ліцею пройшли тренінг в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради
Сьогодні в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради було проведено тренінг для здобувачів освіти 3-их класів Березанського ліцею.
Чергова партія окопних свічок – вже на передовій
Знову передали окопні свічки нашим Захисникам, які боронять рідну землю на Донецькому та Запорізькому напрямках. Зігріваємо наших воїнів у холодну пору року. Процес постійний і ми всі разом маємо взяти в ньому участь до переможного кінця. Працюємо на Перемогу!
В постійній рубриці ВОЛОНТЕРИ БЕРЕЗАНЩИНИ розповідаємо
Сьогодні в рубриці «Волонтери Березанщини» звітуємо перед нашими юними та дорослими волонтерами, всіма, хто брав і продовжує брати участь у виготовленні оберегів для наших воїнів. Дійсно, акція набрала великого розмаху.
Учні 4 класу Березанського ліцею мали чудову нагоду відвідати пожежну частину
Заступник начальника підрозділу ознайомив допитливих хлопчиків та дівчат із спецтехнікою, продемонстрував захисне спорядження, одяг пожежних.