В потійній рубриці Березанської селищної ради ВОЛОНТЕРИ БЕРЕЗАНЩИНИ розповідаємо про волонтерську діяльність мешканців Березанської громади

Категорія: Березанка
Завжди знала і ніколи не сумнівалася, що у нашій громаді живуть чудові люди, здатні на самопожертву, безкорисливу допомогу, мають чуйні і добрі серця, наповнені любов’ю до України і вірою в Перемогу. Почавши писати нариси про волонтерів, я ще більше в цьому переконалася.

В потійній рубриці Березанської селищної ради ВОЛОНТЕРИ БЕРЕЗАНЩИНИ розповідаємо про волонтерську діяльність мешканців Березанської громади


Сьогодні наша розповідь саме про таку людину, тим більше, що ця чудова жінка, донька, мама і просто талановита майстриня живе і працює поряд з нами, в нашому колективі, колективі Березанського Будинку творчості школярів Березанської селищної ради. Мабуть, багато хто вже здогадався, що розповідь піде про Тетяну Кравець – майстриню, як кажуть в народі, з золотими руками.

Тож почнемо спочатку, з того ранку, коли всі ми прокинулися не від привітань друзів «з добрим ранком» у соціальних мережах, а від вибухів та тривожних повідомлень «почалася війна», «як ти?» та «що будемо робити?». Звісно, перші години та дні на передній план вийшов страх, переживання за рідних і близьких та безліч питань без відповідей. Кожен із нас долучився до великої кількості груп в телеграм та вайбер, відбувалася бурхлива переписка, всі намагалися з різних джерел добувати інформацію і ділитися нею з близькими та знайомими. Згодом трохи оговталися, кожен знайшов собі справу до душі, для заспокоєння нервів та підтримки здорового психічного стану, а хтось – одночасно для душі й підтримки воїнів.
Для майстрині народної студії «Свічадо»Тетяни Кравець справа до душі – це творчість. Зі слів Марії Гаврилюк, керівниці студії «Свічадо»: « З початком війни Тетяна змінила своє захоплення на користь задля перемоги і почала освоювати нові види творчості, такі як: лялька-мотанка та техніка канзаши. Майстриня почала виготовляти янголів-охоронців та патріотичні значки для бійців. Такі подарунки підіймають настрій та бойовий дух наших бійців».

З великим задоволенням Тетяна долучилася до акції «Повертайся живим», організованої керівницею Краснянського закладу культури Іриною Данілевич. Збирала по магазинах коробочки та розмальовувала їх. Потім надійшло запрошення від директорки Миколаївського обласного центру народної творчості Наталії Баштової і наша майстриня взяла участь у виставці-ярмарку, направивши свої магічні обереги із соломки до Німеччини, виручені кошти було направлено на потреби ЗСУ.

Згодом Тетяна почала виготовляти патріотичні жовто-блакитні браслети і продавати їх, виручені кошти перерахувала до волонтерської організації. На ці кошти були придбані тактичні сумки, аптечки та термопокривала. «Наші «подарунки» дійшли до місць свого призначення! А це значить, що хлопчики отримали усі свої замовлення», так Тетяна прокоментувала свою волонтерську роботу.

Ще багато чого продовжує робити наша майстриня. В жовтні Тетяна активно долучилася до акції, оголошеної відділом освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради по збору коштів для ЗСУ. Виготовлені нею браслети та янголи користувалися великим попитом. Потім були окопні свічки, збір кришечок та багато чого іншого. Майстриня не зупиняється на досягнутому. Завжди приходить на роботу з новими ідеями, пропозиціями як і чим можна допомогти нашим воїнам. Тож волонтерська робота продовжується і буде продовжуватися стільки, скільки буде в ній потреба.

Особисто мені хочеться побажати всім нашим творчим людям, майстриням долучатися по мірі сил до акцій, що проходять в громаді. Ви просто не уявляєте, як радіють наші хлопці на передовій таким подарункам, адже в кожному браслеті, малюнку, янголу, іграшці ви передаєте частинку тепла своїх сердець, що зігрівають воїнів у скрутну хвилину, ви додаєте їм віри в перемогу і оберігаєте від куль. І тільки разом ми досягнемо нашої спільної мети - ПЕРЕМОГИ! Перемоги не тільки на полі бою, а й в душах і серцях кожного українця.

Матеріал підготувала Тетяна Локтіонова, директор Березанського БТШ.