36 сесія 8 скликання Березанської селищної ради: затверджено важливі рішення

Категорія: Березанка
36 сесія 8 скликання Березанської селищної ради: затверджено важливі рішення

16 березня під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбулася 36 сесія 8 скликання Березанської селищної ради. Перед початком сесії всі присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинулиу боротьбі з російським агресором захищаючи рідну землю, незалежність і свободу.

На порядок денний сесії було винесено 32 питання плюс одне питання, яке було включено за більшістю депутатських голосів за № 33 «Про згортання мобільного Пункту незламності (намету), розташованого на території підрозділу 8 ДПРЧ 2 ДПРЗ».

В ході обговорення депутати одноголосно проголосували за 30 рішень, не набрали голосів 3 проєкти рішень, у тому числі № 33 та 2 земельних питання.

Зокрема, депутати були одностайними у прийнятті рішень щодо затвердження проєктної документації «Капітальний ремонт господарчо-питного водопроводу у с. Краснопілля від свердловини № 49/2», а також «Про затвердження проєктно-кошторисної документації» по 4 об’єктах на капітальний ремонт ПРУ (Березанський, Краснянський, Краснопільський ліцеї та Малахівська філія Березанського ліцею).


Також прийнято рішення про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Затверджено Положення та склад комісії з призначення разової грошової персональної виплати спортсменам-чемпіонам Березанської територіальної громади, досягнення яких не нижче Всеукраїнського рівня.

Затверджено базову мережу закладів культури Березанської громади.

Внесено зміни до Програми «Питна вода по Березанській селищній раді на 2022-2025 роки».

Рішення 36 сесії будуть опубліковані згідно чинного законодавства, у 5-денний термін, на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення сесії».