Кінотерапія «Сенс та цінності життя» у відділенні денного перебування Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради

Категорія: Березанка | 13-10-2023

На цьому тижні у відділенні денного перебування Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради продовжили сеанси кінотерапії, як одного з напрямків арт-терапії в роботі з населенням.

Переглядали короткометражний фільм «Комендантська година» (реж. Шон Крістенсен, 2012 рік), в якому показано, як одноденна зустріч з маленькою племінницею змінює головного героя, піднімає спогади з дитинства і, можливо, поверне бажання жити.

Другий фільм – це фільм-притча «Цирк метеликів» – (англ. The Butterfly Circus) – короткометражна незалежна кінострічка американського режисера Джошуа Вайгеля з Ніком Вуйчичем, Дагом Джонсом і Едуардо Верастегі в головних ролях. Головна думка стрічки - якщо захотіти, можна подолати всі першкоди.

Після перегляду Наталія Пилипівна Матвієнко – завідувачка відділення денного перебування Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради та учасники сеансу кінотерапії поділились враженнями та почуттями, що залишились у них після емоційних короткометражок.

Ініціатива впроваджується в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.