Соціальні робітники громади відтепер забезпечені електричними трициклами для забезпечення безперебійної роботи

Категорія: Березанка | 13-10-2023
Соціальні  робітники громади відтепер забезпечені електричними трициклами для забезпечення безперебійної роботи

13 жовтня завдяки тісній співпраці з німецьким товариством «GIZ» та злагодженій роботі команди, яка координує роботу соціальної сфери, Березанська громада отримала трицикли для працівників, що надають соціальні послуги особам, які перебувають на надомному обслуговуванні.

«Тепер, коли у соціальних робітників є трицикли, вони будуть більш мобільні, а свій робочий час використовуватимуть ефективніше. Сподіваємось, що велосипеди допоможуть покращити якість послуг: адже соцпрацівники зможуть швидше добиратися до людей, та й доставка ліків, продуктів, промислових товарів для підопічних тепер займе менше часу», - запевнив очільник Березанської громади Валерій Хоміцький.

Трицикли — той інструмент, який дозволить надавати допомогу людям більш оперативно та знизить навантаження на соцробітників, які витрачають значний ресурс на виїзд до підопічного. Це додасть їм більше мобільності, пришвидшить доставлення харчових продуктів та виїзд до категорії населення, яка потребує допомоги. Цей велосипед заряджається від електроенергії, зарядки вистачає на день використання, швидкість він розвиває приблизно 35 км на годину.

Електричні трицикли громада отримала як допомогу в рамках реалізації проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine.

Крокуємо разом до Перемоги!