У Березанській громаді схилили голови біля монумента воїнам-землякам

Категорія: Березанка | 09-05-2024

Щовесни ми, українці, вшановуємо пам’ять мільйонів земляків, чиє життя безжально обірвала найстрашніша війна ХХ століття. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, адже життя десятків мільйонів людей було обірвано насильством світового масштабу: людей усіх рас і націй, чоловіків і жінок, воїнів і мирного населення.

Це пам’ять про тих, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

На знак вшанування пам’яті жертв Другої світової війни та з нагоди Дня перемоги над нацизмом сьогодні в Березанці біля монументу воїнам-землякам відбувся мітинг-реквієм «Схиляємо голови низько перед солдатами війни».

Організатором заходу виступив Березанський будинок культури Березанської селищної ради.

На заході були присутні очільник громади Валерій Хоміцький, представники місцевої влади, організацій, трудових колективів, молодь та небайдужі мешканці громади. Учасники церемонії одягли червоні маки. Квітка – не лише європейський, але й український символ скорботи.

В Україні здавна казали: маки цвітуть там, де була пролита козацька кров.

Як данину шани та вдячності тим, хто відстоював Батьківщину у грізні роки Другої світової та нинішньої повномасштабної війни, присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до підніжжя монументу.

Вже третій рік поспіль українці відзначають цю пам’ятну дату в умовах повномасштабної війни рф проти України. Увібравши в себе усі злочини нацизму, сьогодні рашистська орда, як і фашисти, залишають після себе лише вигорівшу землю та сотні скалічених людських життів. І знову нащадки Героїв змушені виборюти право жити, народжувати дітей, працювати на рідній землі.

Низький уклін тим, хто захищав Україну від нацизму. Дякуємо нашим воїнам, що захищають Україну сьогодні!