У Березанській громаді дізнавачі поліції повідомили про підозру чоловіку за незаконний вилов водних біоресурсів

Категорія: Березанка | 12-06-2024

За допомогою заробонених знарядь лову - сіток та креветочного ятеру правопорушник виловив 751 особину риби роду бичок-зеленчак. Своїми діями чоловік спричинив державі збитки на понад мільйон гривень. За скоєне йому загрожує до трьох років обмеження волі.

У квітні, під час вилову водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Миколаївської області, поліцейські відділення № 8 Миколаївського райуправління спільно із рибоохоронним патрулем під час відпрацювання Тилігульського лиману неподалік с. Ташине Миколаївського району викрили рибалку, який здійснював незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову.

Тоді поліцейські вилучили у рибалки 751 особину риби роду бичок-зеленчак, сітку і креветочний ятер. Вилучений біоресурс поліцейські передали на відповідальне зберігання рибоохоронному господарству та призначили відповідні експертизи.

Нині, за висновками експертів, дізнавачі віділення поліції № 8 Миколаївського райуправління повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Внаслідок протиправних дій правопорушник завдав державі збитків на суму 1 174 564 гривень.

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області